+48 697 289 242

projektowanie wnętrz Nowy sącz i nie tylko...

Projekty na przestrzeni lat

Na przestrzeni lat powstawały bardzo różne projekty wnętrz, w szczególności projektowanie wnętrz Nowy Sącz oraz Kraków. Zdarzały się też projekty na terenie całej Małopolski, a nawet w Przemyślu czy Wrocławiu. Podróżowanie i zwiedzanie  w połączeniu z wyjazdem na spotkanie z klientem to coś, co bardzo lubię.

Stylistycznie za każdym razem staraliśmy się dopasować do oczekiwań klienta. Każdy projekt traktowany jest jako wyjątkowe wyzwanie. Analizowane są oczekiwania klienta oraz preferencje stylistyczne a także funkcjonalne potrzeby przestrzeni.

Zapraszamy do zapoznania się z  poniższym portfolio, które obejmuje różnorodne projekty.  od nowoczesnych minimalistycznych aranżacji po klasyczne wnętrza z subtelną elegancją. Każdy projekt jest  wyzwaniem, które podejmujemy z pasją i zaangażowaniem.

Proszę też o odrobinę cierpliwości, gdyż obrazy muszą się załadować 🙂Sama jestem zaskoczona ile ich jest a przecież wciąż przybywa nowych.

Tu jest uktyty CSS

.pagelayer-grid-gallery-pagination {
visibility: hidden;
position: absolute
}
.pagelayer-grid-gallery-container:hover {
background: linear-gradient(90deg, rgba(0,0,0,0.81) 15%, rgba(0,0,0,0.13) 80%, rgba(201,201,201,0.00) 100%);
}
.pagelayer-grid-gallery-caption {
  display: block;
  position: relative;
  bottom: 100px;
  font-family: Montserrat;
  font-size: 23px;
  letter-spacing: 2px;
  font-weight: 500;
 text-shadow: 2px 3px 5px #000;0 black, 0 -1px black;
}
elayer-gallery-item img{
padding-bottom: 30px;
}


Zobacz też projekty elewacji!

Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach projektowanie wnętrz. Mam nadzieję, że razem stworzymy przestrzeń, która przemówi do Twojej wyjątkowej wrażliwości estetycznej i funkcjonalnych potrzeb. Osiągnij wyjątkowy efekt dzięki naszemu doświadczeniu i pasji do projektowania wnętrz!

Polecamy Projektowanie Wnętrz Nowy Sącz!

Scroll to Top