+48 697 289 242
architekt wnętrz Nowy Sącz damaris 1

DAMARIS STUDIO
ARCHITEKT WNĘTRZ NOWY SĄCZ

WITAM NA MOJEJ STRONIE

Jako właścicielka firmy, przez cały czas działalności projektowej, wiele nauczyłam się o swoich klientach, ich potrzebach i marzeniach. Przez ten czas sama przeszłam też gruntowny remont mieszkania, dobrze więc wiem, jak to wygląda od drugiej strony. Jak duże jest to wyrzeczenie i trud, ale też jaka satysfakcja, gdy w końcu można usiąść na wymarzonej sofie, oglądać efekty i cieszyć się swoim kawałkiem podłogi.

Nie jest do końca ważne, czy wydaliśmy na to fortunę czy też mieliśmy tylko skromne zasoby – ważne jest to, że to nasza przestrzeń, w której dobrze się czujemy. Ważne jest, że reprezentuje nasz indywidualny styl, a nie jest tylko odbiciem aktualnej mody. Posługiwanie się stylami we wnętrzach jest dużym uproszczeniem, choć oczywiście ułatwia sprawę. Nie warto się jednak nimi zbytnio przejmować – dużo lepiej byłoby, żeby pomieszczenie było w stylu Julki czy Marka, niż w stylu glamour czy industrial. Taką zasadą staram się kierować, dla każdego klienta staram się stworzyć wyjątkowy klimat. Jednak najpierw muszę dobrze poznać potrzeby i gust danej osoby – i tu za każdym razem jestem zaskakiwana czymś nowym i niepowtarzalnym. Dlatego inspiracje i pomysły warto zacząć zbierać już dziś – bardzo przydadzą się na naszej pierwszej rozmowie.

Jestem absolwentką Politechniki Krakowskiej, Wydziału Architektury i Urbanistyki. Zdobyłam też wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, w Wielkiej Brytanii pracowałam w biurach projektowych o różnych profilach, co pozwala szeroko patrzeć na przedmiot projektu i doceniać możliwości jakie daje praca we własnym kraju.

Zapraszamy na wspólną podróż w odkrywaniu własnego, niepowtarzalnego stylu dla Państwa domów i mieszkań!

Założycielka Damaris Studio – Sylwia Szeligiewicz

Scroll to Top