Projekt Wnętrz Economico Online

Projekt wnętrz wykonany zdalnie dla osób nie będących na miejscu lub potrzebujących wyłącznie wizualizacji, potrafiących sobie poradzić z resztą projektu.

Scenariusz projektu:

– Dokonujemy wyceny online po dostarczeniu przez Państwa powierzchni pomieszczeń do zaprojektowania (np. na rzutach). Jeśli nie mogą Państwo wykonać pomiarów, możemy przyjechać i wykonać inwentaryzację za dopłatą.

– Podpisujemy umowę online (skany)

– Państwo przesyłają na naszego maila zdjęcia i wymiary pomieszczeń. Możemy pracować też na rzutach budowlanych, jeśli są aktualne lub budynek nie jest jeszcze zbudowany. Prosimy też o wszelkie inspiracje co do stylu, kolorystyki itd. (linki, zdjęcia).

– Rozmawiamy telefonicznie na temat Państwa oczekiwań i potrzeb, preferowanego stylu oraz wszystkiego, co miałaby wpływ na projekt. Omawiamy po kolei każde pomieszczenie. Dyskutujemy budżet.

– Przygotowujemy wizualizacje każdego pomieszczenia – widoki z czerech stron. W tym pakiecie wykonujemy maksymalnie trzy wersje.

– Po zatwierdzeniu przez Państwa wizualizacji, dostarczamy potrzebne informacje co do materiałów – głównie w postaci linków.

– Opcjonalnie przygotowujemy rysunki techniczne, tam gdzie jest to niezbędne (kuchnia, łazienka). Podajemy też ilości potrzebnych płytek, jeśli rysunki bazowe były wystarczająco dokładne. Na tym etapie projekt jest zakończony, ale pozostaję do dyspozycji w razie pytań.